Biz Kimiz / Hakkımızda

1997 yılında kurulan Sofuoğlu Gıda, Konya, Aksaray ve Karaman illeri ve ilçelerinde kalitesini kanıtlamış Gedik Piliç markasını 500' ü aşkın noktaya taşımaktadır. Kurulduğu günden bu yana servis ağını genişletmekte olan Sofuoğlu Gıda, güçlü ekibi ve organizasyon yapısı ile hizmetini sürdürmekte olup, Hijyenik ve modern soğuk hava deposunda muhafaza ettiği taze ürünleri hijyenik ve modern araçlar aracılığı ile soğuk zincir taşımacılığını titizlikle yerine getirir.

Kurumsal Değerleri

Sofuoğlu Gıda 'da dürüstlük temel değerler arasındadır. Çevreye ve çalışanlarına karşı duyarlı yaklaşımlarından taviz vermeden alçakgönüllü çalışma politikasını sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Gıda Güvenliği

Sofuoğlu Gıda en taze ve en sağlıklı ürünleri müşterilerine taşımayı esas hedef olarak benimsemiştir. Titiz çalışanları ile Hijyenik, modern deposu ve araçları aracılığıyla ürünleri doğru ürün ısısında ve korunması gereken hijyen değerlerine dikkat ederek hedef noktalara taşır.

Kalite Politikası

Sofuoğlu Gıda hedefleri ve vizyonu doğrultusunda sürekli gelişmeyi hedef olarak belirlemiş, çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini karşılamanın vaz geçilemez kalite unsurları arasında olduğunu benimsemiştir.

Çevre Politikası

Sofuoğlu Gıda ekolojik değerlere olumlu katkılarda bulunmanın sonuçlarının ve öneminin bilincinde bir firmadır. Bünyesinde ürün taşıma amaçlı yada binek araçları için çevre dostu yakıt kullanmayı prensip haline getirmiştir.

Halal Certificate

Ürünler

Ürün Çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz...


Ürünler